• Maraes

             HAIR CARE

 •  

   

   

  ANTICKÁ MOUDROST A MODERNÍ RITUÁLY
  Perfektní rovnováha pro vaše vlasy.

maraes e1512574370491

NOVÁ ÉRA PÉČE O VLASY

Dávnou Polynéskou tradicí, která již po staletí předává umění masáže s Monoiským olejem, se inspirovali tři filozofie péče, studované s pečlivostí a oddaností, na základě různých výrobků řady Maraes.

PRODUKTY HAIR CARE

Sleek Empowering Shampoo

Šampon pro rovné a stresované vlasy. Nechejte se překvapit tímto šamponem Maraes Sleek Empowering, který je určen pro vlasy rovné, stresované nebo vlasům bez života. Díky Monoi de Tahiti a ovsu vousatému, tento regenerační šampon, který neobsahuje sulfáty, jemně čistí vlasy a dodává jim plnost, lesk a měkkost.

Sleek Empowering Spray Treatment

Ošetřující krémový sprej pro rovné a stresované vlasy. Podtrhněte lesk svých vlasů s Maraes Sleek empowering spray cream. Umožněte textuře lehkého neoplachujícího se krému, aby zahalil Vaše vlasy do každodenního rituálu měkkosti. Monoide Tahiti a komplex z ovsa vousatého dodá plnost, uhladí kutikulu.

Color Nourishing Shampoo

Vyživující šampon pro barvené a suché vlasy. Vyživující šampon Maraes je inovativní a vyživující emulze na poškozené nebo barvené vlasy, který perfektně kombinuje hlubokou výživu a ochranu pro vaši barvu díky Monoi de Tahiti a síle keratinu. Vlasy jsou výjimečně silné, vyživené a zdravé.

Color Nourishing Mask

Vyživující maska pro barvené a suché vlasy. Díky Monoi de Tahiti dochází k hlubokému vyživení vlasu a ochraně barvy. Posilující vlastnosti keratinu a obnovující účinky bambuckého másla garantují, že suché a poškozené vlasy budou vyživené a barva chráněna. Oslabené vlasy jsou posílené díky proteinům, které je zanechávají zdravé a zářící.

Curl Revitalizing Shampoo

Revitalizační šampon pro kudrnaté, vlnité a krepaté vlasy. Ponořte své vlasy do lázně naplněné září Mara es Curl Revitalizing Shampoo, určeného pro revitalizaci kudrnatých, vlnitých a krepatých vlasu. Vzácnost Monoi de Tahiti a sladkost Jogurtu dodává měkkost, lesk a pružnost kudrnám a definuje přirozený pohyb vlasu.

Curl Revitalizing Treatment

Revitalizační pečující maska pro kudrnaté, vlnité a krepaté vlasy. Podtrhněte krásu Vašich vlasů s Maraes Curl revitalizing Treatment, která dodá kudrnatým, vlnitým a krepatým vlasům hydrataci a péči. Vzácnost Monoide Tahiti a sladkost Jogurtu, obsažené v tomto krému, revitalizují kořínky a tak poskytují vlasům hydrataci, výživu a elasticitu.

Color Nourishing Shield

Vyživující sprej pro dodání ochrany a lesku všem typů vlasů. Vyživující kondicionér ve spreji je neobyčejná mikro-emulze kombinující vyživující vlastnosti Monoi de Tahiti a obnovujícího mokřadkového oleje (Limnathes Oil) s ochranným efektem UVA a UVB.

Color Nourishing Olium

Vyživující olejíček pro všechny typy vlasů. Vysoce vyživující přírodní ošetření poškozených a slabých vlasů. Díky perfektní kombinaci vyživujících vlastností Monoi de Tahiti a hydratačních účinků lněných semínek je tento produkt nepřekonatelný.

Color Nourishing Doppio Elixir

Obnovující péče pro všechny typy vlasů. Vyživující dvousložkový elixír je revolučním obnovujícím řešením, které nabízí intenzivní vyživení, neobyčejnou měkkost a opětovnou sílu pro slabé a barvené vlasy.


MARAES

COLOR CARE

ODKAZY

Oficiální stránky distributora
a
E-SHOP
www.jcos.cz

Oficiální stránky výrobce
www.kaaral.com

 

KONTAKTY

 Adresa:
JCOS s.r.o., Doubravská 1615/28, 41501 Teplice

 Telefony:
+420 725 068 284
+420 774 852 230
+420 608 056 937

 E-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 Web: www.kaaral.cz

Copyright © 2018 JCOS s.r.o.