•  

   

   

   

   

  Maraes

 •  

   

   

  NEPŘEKONATELNÁ VÝŽIVA
  INTEZIVNÍ OCHRANA
  KRÁSNÉ BARVY

maraes e1512574370491

PERFEKTNÍ ROVNOVÁHA PRO ZDRAVÉ VLASY A SYTOU BARVU

Rituály každodenní péče o vlasy, znovuzrození síly, energie a života, to vše přizpůsobeno individuálně jakýmkoliv potřebám, na základě časových možností každé klientky.

PRODUKTY COLOR CARE

Color Nourishing Permanent Hair Color

Inovativní permanentní oxidační barva bez amoniaku, PPD, lepku, parabenů a solí, vytvořena speciálně pro nejnáročnější klienty s citlivou pokožkou hlavy. Unikátní cenné složky jako Monoi de Tahiti a včelí vosk vlasy významným způsobem chrání, zabraňují nadměrné ztrátě hydratace. Barvy Maraes zanechávají vlasy jemné, zdravé a lesklé.

Developer 10 • 20 • 30 • 40 VOL.

Krémový aktivátor jemné konzistence s uhlazujícími a zklidňujícími oleji. Obohacený olejem Monoi de Tahiti, kokosovým olejem a keratinem. Aktivátor obsahuje obnovující a rozjasňující látky. Garantuje kontrolovanou dobu působení s přesnými výškami tonalit a brilantními odlesky. Obsahuje Monoi de Tahiti, kokosový olej, keratin.

Color Nourishing Lightener Oil

Zesvětlující a hydratační olej bez obsahu amoniaku, zesvětluje až o dva odstíny a vytváří přirozené melíry všem typům vlasů. Lightening Complex z oleje lněného semínka, slunečnice, extrakt z listů olivovníku a Monoide Tahiti, vyživuje, chrání, hydratuje a změkčuje vlasy a zároveň umožňuje získat zesvětlení při zachování lesku a kvality vlasu.


MARAES

HAIR CARE

ODKAZY

Oficiální stránky distributora
a
E-SHOP
www.jcos.cz

Oficiální stránky výrobce
www.kaaral.com

 

KONTAKTY

 Adresa:
JCOS s.r.o., Doubravská 1615/28, 41501 Teplice

 Telefony:
+420 725 068 284
+420 774 852 230
+420 608 056 937

 E-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 Web: www.kaaral.cz

Copyright © 2018 JCOS s.r.o.